Dlaczego warto zamówić profesjonalne usługi dezynsekcji?

Nieproszeni goście tacy jak muchy, pchły, karaluchy, mole spożywcze czy mrówki stanowią nie tylko problem estetyczny. Niektóre owady niszczą żywność, a nawet mogą być zagrożeniem dla zdrowia. Niektórych możemy pozbyć się dość łatwo na własną rękę (np. moli spożywczych), jednak zdecydowana większość z nich jest wyjątkowo uciążliwa do wyproszenia. Aby szybko, skutecznie i bezpiecznie rozwiązać problem, warto zdecydować się na profesjonalną dezynsekcję.

Na czym polega dezynsekcja?

Dezynsekcja to ogół działań, których zadaniem jest zwalczanie oraz unieszkodliwianie owadów i ich jaj. Zazwyczaj odbywa się poprzez zastosowanie dwóch metod: klasycznej (opryskowej) i żelowej.

Metoda klasyczna opiera się na aplikacji środków owadobójczych na określone powierzchnie. Odbywa się to za pomocą precyzyjnych opryskiwaczy. Przemieszczając się po spryskanych powierzchniach insekt jest wystawiony na działanie środka owadobójczego, który szybko go uśmierca. Metoda jest skuteczna i zapewnia szybkie działanie.

Metoda żelowa wykorzystuje środki owadobójcze w postaci żelu. Preparat nanosi się w miejsca, po których często chodzą owady. Ten sposób dezynsekcji jest polecany zwłaszcza na karaluchy i prusaki. Metoda żelowa jest skuteczna, a sposób aplikacji trutki zapewnia dyskrecję.

Dezynsekcja obejmuje:

  • Usuwanie pluskiew,
  • Likwidację prusaków i karaluchów,
  • Zwalczanie mrówek i pająków,
  • Likwidację wołków zbożowych, moli spożywczych i moli ubraniowych,
  • Usuwanie gniazd szerszeni i os,
  • Pozbycie się wesz, komarów, pcheł.
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij