Stało się Lotos – Cud, miód, Tusk, malina cz.1

Polska przedsiębiorczość złapała zadysz-kę. W zeszłym roku założyliśmy ok. 37 tys. firm. To nawet nie połowa tego, co otwierało się w poprzednich latach. Czyżby naprawdę dotarł do nas kryzys? Nam nikt tego nie wmówi. Własny biznes – to jest to!

Znów Kaczyński przegrał wybory z Tuskiem. To już ósme. Tym razem przegrał w dziedzinie gospodarki. 17 tysięcy internautów zagłosowało, żeby przyznać Tuskowi Złotą Malinę – gospodarczą antynagrodę w konkursie organizowanym przez Puls Biznesu i Pracodawców RP. Premier wśród polityków okazał się bezkonkurencyjny, nagroda przypadła mu za brak reform, pseudoreformę OFE, podwyżki podatków, utrzymywanie nadmiernej biurokracji, stworzenie rządu celebrytów zamiast gabinetu ekspertów.

Z tym rządem celebrytów to gruba przesada. Czy ktoś zna Sławka Nowaka, który jako minister infrastruktury buduje autostrady? Już chyba więcej osób rozpoznaje kurtkę kryzysówkę, w której na wzór Tuska musztruje wykonawców dróg.

Premier nie odebrał Maliny, podobno wysłał po nią Sławka Nowaka, ale ten nie znalazł drogi.

PiS znów zajął się Smoleńskiem zostawiając gospodarkę w zapomnieniu. Po Sejmie chodzą plotki, że minister Rostowski przeznacza specjalne dotacje na kolejne badania nad stenogramem z czarnej skrzynki Tupolewa, żeby tylko mieć spokój.

Minister Radek Sikorski chce rozebrać Pałac Kultury. Konsekwentny facet – bo przecież albo kultura albo dożynanie watahy. Naszym zdaniem przeciwko pomysłowi rozbiórki powinna zaprotestować Polska Organizacja Franczyzodawców: najlepszego miejsca na organizowanie Targów Franczyzy nie oddamy!!!

Polska ma za sobą szczyt mody na salony urody. Coraz więcej franczyzobiorców narzeka na systemy depilacji, salony pedicure itp. Gdzie ci obiecani klienci? Tymczasem na jednej ulicy potrafi być po kilka punktów usuwania włosów ze wszystkiego, prawie tyle samo co banków. W ostatnich dwóch, trzech latach powstawało w Polsce po 100-200 punktów jednej marki. A samych marek jest kilkanaście. Niestety Polakom włosy i paznokcie nie chciały rosnąć szybciej. Teraz czas na konkurowanie jakością. Niestety, część punktów upadnie.

 

Spis treści

Cz.1 – http://www.weipolska.pl/stalo-sie-lotos-cud-miod-tusk-malina-cz-1/
Cz.2 – http://www.weipolska.pl/stalo-sie-lotos-cud-miod-tusk-malina-cz-2/
Cz.3 – http://www.weipolska.pl/stalo-sie-lotos-cud-miod-tusk-malina-cz-3/

Facebook Comments

2 thoughts on “Stało się Lotos – Cud, miód, Tusk, malina cz.1

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij